Вие сте във ...... ДЕКЛАРАЦИИ по ЗПКОНПИ

АРХИВ 2022 г.

Списък на лицата, които не са подали в срок декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2023 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2022 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2021 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2020 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2019 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1 от ЗПКОНПИ към 31.12.2018 г.



РЕГИСТЪР НА ДЕКЛАРАЦИИТЕ ПО ЗПКОНПИ, ПОДАДЕНИ ПРЕЗ 2023 г.
Община Населено място Име на институцията Име, презиме, фамилия
НА ДИРЕКТОР
Декларация по чл. 35, ал. 1, т. 1 и т. 3 от ЗПКОНПИ Декларация по чл. 35, ал. 1, т. 2 и т. 4 от ЗПКОНПИ
1 Батак Батак ОУ "Отец Паисий" Райна Петрова Вълчинова ЧР-8-23/ 02.03.2023
2 Батак Батак ПГГСД "Стефан Божков" Невена Димитрова Кавлакова ЧР-8-19/ 22.02.2023
3 Батак Нова махала СУ "Кирил и Методий" Диана Стоянова Бонжолова ЧР-8-89/ 03.05.2023
4 Батак Фотиново ОУ " Св.Климент Охридски" Димитрийка Димитрова Миховска ЧР-8-54/ 19.04.2023
5 Белово Белово СУ "Ал. Иванов - Чапай" Спаска Симеонова Кузманова ЧР-8-108/ 11.05.2023
6 Белово Мененкьово ОУ "Отец Паисий" Бисер Йосифов Паров ЧР-8-12/ 16.02.2023
7 Брацигово Исперихово ОУ "Христо Ботев" Иван Рангелов Иванов ЧР-8-3/ 25.01.2023
8 Брацигово Брацигово НУ "Васил Петлешков" Валентина Стойнева Тръндушева ЧР-8-45/ 04.04.2023
9 Брацигово Брацигово СУ "Народни будители" Росица Ангелова Дафова ЧР-8-118/ 15.05.2023
10 Брацигово Бяга ОУ "Христо Ботев" Владимир Иванов Гегусков ЧР-8-90/ 03.05.2023
11 Велинград Биркова ОУ "Д-р. Петър Берон" Муса Салихов Чолаков ЧР-8-8/ 13.02.2023
12 Велинград Велинград СУ "Св.св.Кирил и Методий Ани Николова Василева ЧР-8-9/ 14.02.2023
13 Велинград Велинград ОУ "Хр.Ботев" Марияна Здравкова Байлова ЧР-8-93/ 04.05.2023
14 Велинград Велинград СУ "Васил Левски" Емил Искренов Моллов ЧР-8-34/ 22.03.2023
15 Велинград Велинград ОУ "Неофит Рилски" Юлия Димитрова Трионджиева ЧР-8-47/ 05.04.2023
16 Велинград Велинград НПГГС "Хр.Ботев" Георги Василев Янчев ЧР-8-38/ 30.03.2023 ЧР-8-82/ 27.04.2023
17 Велинград Велинград ЦСОП Елена Иванова Канлиева ЧР-8-60/ 20.04.2023
18 Велинград Велинград ОУ "Г.Бенковски" Лиляна Петрова Зирева ЧР-8-94/ 04.05.2023
19 Велинград Велинград ПГД "Иван Вазов" Росица Ангелова Рускова ЧР-8-21/ 24.02.2023
20 Велинград Велинград ПГИТ "Ал. Константинов" Любка Милкова Байлова ЧР-8-77/ 25.04.2023
21 Велинград Кръстава ОУ "Васил Левски" Муса Реджепов Бирков ЧР-8-65/ 21.04.2023
22 Велинград Грашево ОУ "Васил Левски" Муса Салих Онбашиев ЧР-8-76/ 25.04.2023
23 Велинград Драгиново СУ "Методий Драгинов" Дуня Миленова Бошнакова ЧР-8-1/ 18.01.2023
24 Велинград Света Петка СУ "Христо Смирненски" Юмер Мустафа Хамза ЧР-8-62/ 21.04.2023
25 Велинград Пашови ОУ "Иван Вазов" Мустафа Мехмед Бандьо ЧР-8-27/ 13.03.2023
26 Велинград Абланица ОУ "Христо Ботев" Елена Атанасова Халева ЧР-8-113/ 11.05.2023
27 Лесичово Церово ОУ "Христо Ботев" Дима Георгиева Пенчева ЧР-8-71/ 24.04.2023
28 Лесичово Динката ОУ "Кочо Честеменски" Владислава Николова Шангалова ЧР-8-37/ 29.03.2023 ЧР-8-84/ 28.04.2023
29 Лесичово Калугерово ОбУ "Христо Ботев" Йорданка Любенова Пешлова ЧР-8-109/ 11.05.2023
30 Пазарджик Ивайло ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Ивана Георгиева Пепечкова ЧР-8-100/ 09.05.2023
31 Пазарджик Мало Конаре ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Славка Трайкова Апостолова ЧР-8-58/ 20.04.2023
32 Пазарджик Мокрище ОУ "Св. Климент Охридски" Атанаска Славчева Стамболийска ЧР-8-29/ 15.03.2023
33 Пазарджик Звъничево ОУ "Васил Левски" Камелия Викторова Борисова ЧР-8-80/ 26.04.2023
34 Пазарджик Алеко Константиново ОУ "Св. Климент Охридски" Ангелина Крумова Лазарова ЧР-8-52/ 19.04.2023
35 Пазарджик Гелеменово ОУ "Отец Паисий " Атанаска Николова Чуркина ЧР-8-25/ 08.03.2023
36 Пазарджик Главиница ОУ "Христо Ботев" Славея Делчева Маринова-Методиева ЧР-8-68/ 24.04.2023
37 Пазарджик Говедаре ОУ "Отец Паисий" Диана Йорданова Фодулска-Огорелкова ЧР-8-30/ 15.03.2023
38 Пазарджик Величково ОУ "Васил Левски" Емилия Сотирова Апостолова ЧР-8-36/ 29.03.2023
39 Пазарджик Братаница ОУ "Христо Ботев" Даниела Иванова Навущанова ЧР-8-111/ 11.05.2023
40 Пазарджик Паталеница ОУ "Константин Величков" Никола Георгиев Колев ЧР-8-98/ 09.05.2023
41 Пазарджик Пищигово ОУ "К.Честименски" Мария Славчева Златарева ЧР-8-83/ 27.04.2023
42 Пазарджик Синитово ОУ "Васил Априлов" Гергана Стоилова Божкова ЧР-8-114/ 12.05.2023
43 Пазарджик Огняново ОУ "Отец Паисий" Марияна Манчева Манева ЧР-8-48/ 10.04.2023
44 Пазарджик Пазарджик СУ "Димитър Гачев" Валери Георгиев Стоянов ЧР-8-42/ 31.03.2023
45 Пазарджик Пазарджик СУ Пазарджик Георги Ангелов Георгиев ЧР-8-105/ 09.05.2023
46 Пазарджик Пазарджик ПГИМ Таня Костадинова Благова ЧР-8-59/ 20.04.2023
47 Пазарджик Пазарджик НУ "Отец Паисий" Динка Йорданова Танчева ЧР-8-55/ 19.04.2023
48 Пазарджик Пазарджик НУ "Васил Друмев" Илиана Георгиева Чалъкова ЧР-8-74/ 25.04.2023
49 Пазарджик Пазарджик ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Веско Пенов Чавдаров ЧР-8-72/ 24.04.2023
50 Пазарджик Пазарджик ПГСС "Царица Йоанна" Георги Илиев Гатев ЧР-8-106/ 11.05.2023
51 Пазарджик Пазарджик НУ "Г.С.Раковски" Хита Цанкова Гьошева ЧР-8-46/ 04.04.2023
52 Пазарджик Пазарджик ОУ "Проф. Ив. Батаклиев" Даниела Ангелова Кемчева ЧР-8-35/ 28.03.2023
53 Пазарджик Пазарджик ОУ "Стефан Захариев" Стефан Георгиев Ангелов ЧР-8-6/ 31.01.2023
54 Пазарджик Пазарджик ОУ "Христо Ботев" Боряна Димитрова Кънева-Томова ЧР-8-7/ 03.02.2023
55 Пазарджик Пазарджик ПГХХТ Тодор Иванов Джамбов ЧР-8-44/ 03.04.2023
56 Пазарджик Пазарджик I ОУ "Св. Кл. Охридски" Грета Христова Димитрова ЧР-8-22/ 24.02.2023
57 Пазарджик Пазарджик ПГ "Аксаков" Иванка Христова Ваклинова ЧР-8-116/ 15.05.2023
58 Пазарджик Пазарджик ПГ МЕТ Мариана Георгиева Китина ЧР-8-53/ 19.04.2023
59 Пазарджик Пазарджик ЕГ "Б. Брехт" Велка Иванова Недялкова ЧР-8-16/ 17.02.2023
60 Пазарджик Пазарджик НУ "Васил Левски" Каталина Николова Спасова ЧР-8-40/ 31.03.2023
61 Пазарджик Пазарджик ЦСОП Илия Николов Минчев ЧР-8-50/ 18.04.2023
62 Пазарджик Пазарджик Средношколско общежитие Стайо Стоянов Гарноев ЧР-8-20/ 23.02.2023
63 Пазарджик Пазарджик ПГ по фризьорство и ресторантьо Янка Димитрова Денчева ЧР-8-70/ 24.04.2023
64 Пазарджик Пазарджик СУ "Г. Бенковски" Наталия Нинова Александрова ЧР-8-97/ 05.05.2023
65 Пазарджик Пазарджик ПГ по ПТ Лидия Трендафилова Панайотова ЧР-8-96/ 05.05.2023
66 Пазарджик Пазарджик ПГСА Петя Михайлова Иванова ЧР-8-99/ 09.05.2023
67 Пазарджик Пазарджик ОУ "Хр. Смирненски" Галина Иванова Барова ЧР-8-39/ 31.03.2023
68 Пазарджик Пазарджик НУ "Никола Фурнаджиев" Ангел Малинов Малинов ЧР-8-125/25.07.2023 ЧР-8-128/ 17.08.2023
69 Пазарджик Пазарджик СУ "Георги Брегов" Добринка Илиева Райкова ЧР-8-57/ 19.04.2023
70 Пазарджик Пазарджик СУ "Д-р П.Берон" Станка Иванова Пашова ЧР-8-64/ 21.04.2023
70_1 Пазарджик Пазарджик СУ "Д-р П.Берон" Йорданка Атанасова Нанкова ЧР-8-133/ 14.09.2023 ЧР-8-134/ 12.10.2023
71 Пазарджик Пазарджик ОУ "Любен Каравелов" Василка Найденова Димова ЧР-8-78/ 25.04.2023
72 Пазарджик Пазарджик ПМГ "К. Величков" Радка Николаева Спасова ЧР-8-33/ 20.03.2023
73 Пазарджик Черногорово НУ "Кирил и Методий" Гергана Димиранова Георгиева ЧР-8-107/ 11.05.2023
74 Пазарджик Черногорово ОУ "Ас.Златаров" Татяна Миткова Сребринова ЧР-8-28/ 14.03.2023
75 Пазарджик Юнаците ОУ "Христо Ботев" Недялка Иванова Бодурова ЧР-8-112/ 11.05.2023
76 Пазарджик Сарая ОУ "Христо Ботев" Ангел Малинов Малинов ЧР-8-5/ 30.01.2023
76_1 Пазарджик Сарая ОУ "Христо Ботев" Ирина Костадинова Василева ЧР-8-126/ 25.07.2023 ЧР-8-129/ 22.08.2023
77 Пазарджик Хаджиево ОУ "Георги Бенковски" Недка Димитрова Георгиева ЧР-8-73/ 24.04.2023
78 Панагюрище Панагюрище СУ "НЕШО БОНЧЕВ" Веска Йорданова Барова ЧР-8-31/ 17.03.2023
79 Панагюрище Панагюрище ПГИТМТ Лушка Стоянова Апостолова ЧР-8-75/ 25.04.2023
80 Панагюрище Панагюрище ОУ "Проф. М. Дринов" Екатерина Петрова Футекова ЧР-8-87/ 03.05.2023
81 Панагюрище Панагюрище ОУ "20 април" Дида Владимирова Карайлева ЧР-8-17/ 17.02.2023
82 Панагюрище Поибрене ОУ "СВЕЩ. НЕДЕЛЬО ИВАНОВ" Дидка Лукова Пенева ЧР-8-24/ 07.03.2023
83 Панагюрище Попинци ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" Ненка Андонова Загорска ЧР-8-56/ 19.04.2023
84 Пещера Пещера ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Калинка Йорданова Павлова ЧР-8-115/ 15.05.2023
85 Пещера Пещера СУ "Св. Климент Охридски" Павлинка Антониева Шопова-Начкова ЧР-8-117/ 15.05.2023
86 Пещера Пещера ПГХВТ "Атанас Ченгелев" Славия Златанова Григорова ЧР-8-32/ 17.03.2023
87 Пещера Пещера ОУ "Петко Рачов Славейков" Пенка Панайотова Христоскова ЧР-8-63/ 21.04.2023
88 Пещера Пещера НУ "Михаил Куманов" Виолета Михаилова Паева ЧР-8-91/ 03.05.2023
89 Пещера Пещера ОбУ "Любен Каравелов" Величка Василева Василева ЧР-8-61/ 20.04.2023
90 Пещера Пещера НУ "Михаил Каролиди " Нина Петкова Якофова ЧР-8-121/ 09.06.2023 ЧР-8-123/ 10.07.2023
91 Ракитово Ракитово СУ "Св.Кл.Охридски" Дафинка Георгиева Клечарова ЧР-8-66/ 21.04.2023
92 Ракитово Ракитово ОУ "Христо Ботев" Мария Георгиева Казанджиева ЧР-8-92/ 03.05.2023
93 Ракитово Дорково ОУ "Христо Ботев" Ангел Божидаров Гивечев ЧР-8-14/ 16.02.2023
94 Ракитово Костандово ОУ "Неофит Рилски " Юлия Методиева Спасова-Гарабитова ЧР-8-26/ 09.03.2023
95 Септември Карабунар ОУ "Христо Ботев" Катя Богданова Михова ЧР-8-81/ 26.04.2023
96 Септември Ковачево ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Миглена Стоянова Динкова ЧР-8-18/ 21.02.2023
97 Септември Злокучене НУ "Св. св. Кирил и Методий" Екатерина Андонова Донова ЧР-8-15/ 16.02.2023
98 Септември Варвара ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Надежда Атанасова Грозданова ЧР-8-69/ 24.04.2023
99 Септември Ветрен ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Лена Благоева Парова ЧР-8-11/ 16.02.2023
100 Септември Ветрен дол ОУ "Христо Смирненски" Нина Ангелова Георгиева ЧР-8-102/ 09.05.2023
101 Септември Виноградец ПГ по Транспорт Мариана Стефанова Гущерова ЧР-8-13/ 16.02.2023
102 Септември Виноградец ОУ "Г. Бенковски " Йорданка Милушева Мутова ЧР-8-4/ 26.01.2023
103 Септември Семчиново ОбУ "Христо Ботев" Гергана Александрова Недялкова ЧР-8-110/ 11.05.2023
104 Септември Септември СУ "Христо Ботев" Галина Здравкова Дишкова ЧР-8-49/ 12.04.2023
105 Септември Септември СУ "Христо Смирненски" Мирослава Василева Стоянова ЧР-8-104/ 09.05.2023
106 Септември Септември ПГ по МЗС Нина Кирилова Дачева ЧР-8-41/ 31.03.2023
107 Септември Септември НУ "Васил Левски" Йорданка Иванова Николова ЧР-8-88/ 03.05.2023
108 Стрелча Стрелча НУ "Паисий Хилендарски" Иванка Николова Илиева ЧР-8-95/ 04.05.2023
109 Стрелча Стрелча СУ "Св. св. Кирил и Методий" Ганчо Танчев Грозев ЧР-8-2/ 25.01.2023
110 Сърница Сърница СУ "Св. св. Кирил и Методий" Росен Росенов Ибишев ЧР-8-86/ 03.05.2023
111 Сърница Побит камък ОУ "Никола Вапцаров" Неджибе Али Дурльова ЧР-8-103/ 09.05.2023
112 Сърница Медени поляни ОУ "Георги С. Раковски" Младен Ясенов Бутрев ЧР-8-101/ 09.05.2023
113 Пазарджик Пазарджик РУО - Пазарджик Соня Лазарова Денева ЧР-9-1/ 24.01.2023
114 Пазарджик Пазарджик РУО - Пазарджик Марияна Петрова Кандева ЧР-9-3/ 11.05.2023
115 Пазарджик Пазарджик РУО - Пазарджик Катя Тодорова Михайлова ЧР-9-2/ 09.05.2023